Navštivte jednu z chat a chalup na Slovensku

Posted in Služby

Pokud chcete vyrazit na dovolenou a zároveň objevovat krásy Slovenska, není nic lepšího, než si vybrat jednu z chat a chalup, například můžete využít ubytování  Apartmány Anička a užít si stylové ubytování v apartmánech v Nízkých Tatrách s ohromujícím výhledem na Chočské vrchy a Západní Tatry. 

chaty a chalupy Slovensko

Na hřiště bez správného povrchu nelez

Posted in Firmy

Multifunkčnost víceúčelových hřišť je činí čím dál populárnější. Dají se nalézt ve městech, obcích na školních či veřejných sportovištích. Jak už plyne z názvu víceúčelové hřiště je typické tím, že se na něm dá provozovat většina sportů, jako například volejbal, nohejbal, basketbal, malá kopaná nebo tenis.

Léto bez chladící techniky je zkáza pro potraviny

Posted in Jídlo

Horké letní dny si neumí žádný zodpovědný potravinář nebo restauratér představit bez pořádné chladicí techniky.

beer-bottle-933240 960 720

 

Chladicí technika je důležitá pro správné uchovávání potravin i pro chlazení nápojů. Už jste asi zažili nespokojeného zákazníka a tak víte, že to není nic příjemného.Zákazníka dokáže rozzuřit pokud pokrm nemá teplotu, jakou má mít.

 

V létě, kdy teploty často dosahují 30 °C pak může nedostatečně vychlazené pivo či limonáda znamenat problém. Nespokojený zákazník je jako časovaná bomba a se svou negativní zkušeností se rád podělí se svými přáteli a špatná pověst je na světě. Proto raději takovým problémům předcházejte, protože špatné věci se šíří daleko a rychle, znáte to.

Proč zvolit urnový pomník?

Posted in Služby

Urnové pomníky jsou alternativou ke klasickým hrobům. Na první pohled se zdají stejné. Vytesané jméno, datum, citát. Jako obvykle. Jenže rozdíl je především v rozměrech urnových pomníků. Nemusí se tu vlézt totiž celá rakev, nýbrž jen schránka s popelem. A tak je možné mít na metru čtverečním celou rodinu. Zní to trochu morbidně, že ano?

Reklamní plachty jsou stále IN

Posted in Firmy

Pořád platí stejná pravda - ne vždy je dobrý online marketing a staré osvědčené věci nemizí. Přesně tohle platí u reklamních plachet. Zárukou je totiž dlouhá životnost a dobrá viditelnost. Na tomto závisí výroba reklamních plachet. Důležité je zvolit kvalitní materiál, který není příliš těžký pro plot atd ale zároveň je na plachtě zřetelný text - čili zpráva, kterou chce inzerent říct svému publiku. Nejlepší je si vybrat lokální firmu, která vám vyrobí zakázku přesně na míru a ještě k tomu poradí, kam reklamu umístit. To je totiž nejdůležitější složka celé kampaně. Specialisté pro Zlínský kraj jsou TennisEQ Zlín!

Optimalizované weby v Praze

Posted in Firmy

Než začnete se samotnou optimalizací musíte se přesvědčit, že vaše stránky splňují to, co od nich vyhledávače i lidé očekávají - jsou aktuální, zajímavé, mají unikátní obsah a jsou pro ně přístupné - to znamená, že všechny informace jsou čitelné a dostupné v textové podobě – ne ve flashových animacích nebo v obrázcích.
Na stránkách by se také měla vyskytovat slova, která mohou hledající zahrnout do svého dotazu ve vyhledávačích. Hlavní slova, která vystihují produkty nebo podnikání by měla být nejen v textu ale i v titulcích stránky. Zjistěte, jak často jsou slova, o kterých si myslíte, že jsou klíčová, ve skutečnosti používaná.
Pamatujte, že každá stránka, kterou chcete zaindexovat, musí být dostupná minimálně z jednoho statického odkazu. Pokud to jde, použijte mapu webu, pomocí níž může robot navštívit všechny stránky, dokonce i ty, na které jste zapomněli odkázat v textu, nebo v menu vaší stránky.
Je třeba také dát vědět vyhledávači o vašich stránkách. To můžete udělat několika způsoby – upozornit vyhledávače pomocí speciálních formulářů, které k tomuto účelu byly zřízeny nebo pomocí zpětných odkazů na vaše stránky.
Připadá vám to moc složité? Oslovte SEO Praha.