Byt v novém kabátě

Posted in Firmy

Protože se doma chceme cítit dobře, je potřeba jej jednou za čas trošku oživit, zmodernizovat a vylepšit. Ovšem taková rekonstrukce bytů vám může znepříjemnit například sousedské vztahy. Rozhodně totiž neplatí to, že si ve svém bytě můžete dělat to, co chcete a ostatní do toho nemají co kecat. Protože podle občanského zákoníku nesmíte omezovat a nijak zasahovat do soukromí vašich sousedů. Je dobré tedy dopředu sousedy informovat, že ve vašem bytě budou probíhat úpravy. Pokud budete při rekonstrukci zasahovat nějak do společných prostor, je nutné získat souhlas společenství vlastníků bytů. Pokud byste zasahovali do nosných zdí, přestavěli z bytové jednotky nebytový prostor, případně měnili dispozice bytu, je nutné uvědomit stavební úřad a dostat na tyto úpravy povolení. Každopádně větší rekonstrukce si žádá spoustu papírování.

S námi pochopíte firemní finance

Posted in Služby

Protože finance jsou obor, který je hodně složitý, tak ne každý mu úplně rozumí. Ovšem pokud podnikáte, tak finance jsou to první, na co byste měli myslet a mít v pořádku. Proto existuje služba se jménem finanční analýza firmy, která vám pomůže analyzovat jak současný stav, tak i odhady a predikce do budoucnosti.

Omítky

Posted in Firmy

Na rozdíl od vnějších omítek nejsou na vnitřní omítky kladeny tak vysoké nároky. Nabídka vnitřních omítek je však bohatá a na trhu existuje pestrá škála vnitřních omítek se zajímavými možnostmi. Vnitřní omítku si můžete vybrat nejen na základě financí, ale také na základě použitého materiálu. Do omítky je možné přidat různé příměsi, díky nimž pak omítka získává specifické vlastnosti.
Omítka může být akustická, tepelně izolační či protipožární. Záleží pouze na vás, kterou funkci požadujete. Hlavní funkcí vnitřní omítky však je, aby chránila zdivo před mechanickým poškozením. A v neposlední řadě má také hygienickou funkci. Vybrat si můžete omítku hrubou vápennou, hladkou vápennou, štukovou, sádrovou, hladkou cementovou, pálenou cementovou, stěrkovou, stěrkovou s příměsí plastu či perlitovou.

Polykarbonátové dosky ako stavebný materiál

Posted in Vše pro dům

Polykarbonátové dosky poznáte pravdepodobne všetci. Jedná sa o najlepšie riešenie zastrešovanie alebo stavbu prístreškov. Najlepšie riešenie je zaobstarať oceľovú konštrukciu, drevenú alebo hliníkovú konštrukciu, na ktorú sa dosky pripevnia. Medzi najväčšie výhody patrí bezpochyby to, že ich môžete kombinovať s akýmkoľvek iným strešným systémom. Vďaka tomu, že sú priehľadné, ich môžete použiť aj ako svetlíky.

Bezkontaktní platební karty nyní hýbou světem.

Posted in Služby

Ano, je to tak. Oblast bankovnictví se snaží stále více a více usnadnit práci zákazníkům, a tak jsme se dočkali i bezkontaktních platebních karet. Kartu stačí jednoduše přiložit k terminálu a nákup zaplatíte během několika sekund. Pokud nákup přesáhne hodnotu 500,-, terminál po vás bude vyžadovat pro vložení heslo. Z bezpečnostních důvodů se tak může náhodně stát i při nákupu pod 500,-. Ovšem k tomu všemu potřebujete plastovou debetní kartu. A protože dnes již není problém s potiskem plastu, můžete si vybrat svůj vlastní motiv, který budete mít na své kartě.