Jak funguje sítotisk?

Posted in Firmy

Sítotisk je tisková technologie, která se již řadí mezi tradiční technologie potisku. Využívá se zde takzvaného síta, které je napnuté na hliníkovém rámu, přes tuto síťovinu je pak nanášena barva na požadovanou látku. Princip sítotisku funguje na bázi nasvícení grafiky pomocí speciální světlocitlivé emulze, lze ním potisknout všechny běžné materiály jako kov, plast, kůži, sklo, keramiku, papír, textil i další. Předností sítotisku je stálost a trvanlivost barev a také velice přjemná cena. K nám přinesl tuto techniku jako první už Tomáš Baťa. Setkat se s ní můžete dnes v každé profesionální tiskárně.

Sekačky John Deere

Posted in Vše pro zahradu

Přemýšlíte nad koupí kvalitní sekačky? Hledáte bohatou nabídku, ze které si můžete vybrat právě tu dokonalou podle vašich požadavků? Obraťte se na značku John Deere. V současné době je tato firma jedním z největších světových výrobců zemědělské techniky. Velmi oblíbené jsou sekačky John Deere, kde si můžeme vybrat dále ruční sekačky, skarfikátory, samojízdné sekačky, ale v nabídce jsou i komunální traktory, čelní žací stroje nebo užitková vozidla.

Kupujete nové pneu?

Posted in Firmy

Důkladné a správné vyvážení pneumatik je chrání před předčasným opotřebením a zároveň chrání i mechanické části zavěšení kol, řídících a brzdných systémů. Pokud jedna část kola je lehčí nebo těží než ta druhá, nefunguje kolo jako vyvážený celek. Udržování pneumatik vám pomůže i odborné poradenství, které poskytuje mnoho společností i v okolí Zlína. Nabízejí velký výběr značkových zimních ale i letních pneumatik s profesionálním zákaznickým servisem s dlouholetou praxí a doporučením spokojených zákazníků. Nejen pro osobní auta ale i traktorové pneu.

Vitrína - prezentace vaší firmy

Posted in Firmy

Myslíte si, že jste už vyčerpali všechny možnosti, jak představit svou firmu a výrobky široké veřejnosti? Máte už ve městě i reklamní vitrínu? Pokud ještě ne, pak byste měli její pořízení zvážit. Reklamní vitríny jsou elegantní, reprezentativní, odolné vůči povětrnostním vlivům a mají pevnou konstrukci. Vitrínu je možné nainstalovat prakticky kdekoliv – na volném prostranství, v centru města i zastávek.

Vylečte své akné pomocí čínské medicíny

Posted in Služby

Spousta lidí se v současné době potýká s problémem jménem akné. Nevzhledně vypadající hnisavé defekty na obličeji se objevují zejména u mladých lidí, kteří důsledkem toho ztrácí sebevědomí. Touto cestou si lidé deformují také svou psychiku. A také psychika má velký vliv na vznik pupínků na obličeji. Pokud člověk docílí vnitřní rovnováhy, zmizí také neestetické defekty na obličeji. Dále je potřeba upravit stravu, protože nesprávná strava také způsobuje bílé pupínky na obličeji.

Jak vybrat ideální akvárium pro rybičky?

Posted in E-shopy

akvarijní sety

Akvárium v místnosti navodí příjemnou atmosféru. Při pohledu na akvarijní rybičky můžete relaxovat a odpočívat. Ale s akváriem není spojena pouze radost, ale také starost. Je potřeba koupit vhodné akvárium, ve kterém se budou rybičky cítit dobře. Nesmíte zapomenout ani na příslušenství do akvária, jako je osvětlení. A proto se nyní podíváme, jak akvárium vybrat.

Jestliže s chovem akvarijních rybiček teprve začínáte, měli byste zvážit, jaký jim koupíte domov. Nevíte-li si rady, nechte si poradit od odborníků. Spousta odborníků doporučuje pro začátek akvárium set, který obsahuje vše, co pro chov rybiček potřebujete. Hned zezačátku byste neměli investovat do drahého akvarijního vybavení, protože ještě ani nevíte, zda vás akvaristika bude bavit. Je lepší koupit levnější sadu a později ji obměňovat a vyměňovat za dražší kousky.

Současný trh nabízí pestrou škálu akvarijních setů. Akvária se přitom liší nejen svým tvarem a velikostí, ale také způsobem výroby. Při výběru akvárií se rozhodně vyvarujte akváriu ve tvaru koule, protože tento domov není pro akvarijní rybičky ideální volbou.