Aktualizujte svou strategii s profesionály

Posted in Služby

Vaše společnost se řídí jistou strategii, ale nějak to nefunguje tak, jak byste chtěli? Co když vaše strategie podniku není správná? Potom potřebujete odbornou pomoc. Neváhejte a kontaktujte pana Jiřího Jemelku, který vám pomůže sestavit novou, propacovanou strategii, která bude fungovat. Získáte tak nové zakázky, klienty a vaše firma se bude posunovat na pomyslném žebříčku trhu.

Autobusové zastávky - nezvyklé místo setkávání

Posted in Služby

Známe to všichni. Minuty ubíhají pomaleji a pomaleji, pokaždé, když se podíváme na hodinky, tak se neposunou ani o minutu. A stále čekáte a čekáte. A váš autobus stále nepřijíždí. A proto existují autobusové zastávky, které vám mají aspoň částečně ulehčit čekání. Když už máte čekat, tak se aspoň posaďte. Pokud prší, tak budete rádi za každý suchý kousíček nad hlavou.
Některé společnosti využívají autobusové zastávky pro svou reklamu. Ať už ve formě svítících ploch, které na vás blikají i v noci, nebo celkové vzezření zastávky (například zastávka ve tvaru plechovky apod). Ano, jedná se o neobvyklou formu reklamy, ale velmi oblíbenou.

Nerez od Fruňka

Posted in Služby

Na trhu existuje jen málo firem, které snoubí vysokou kvalitu nabízeného sortimentu a služeb s příjemnou cenou. Jednou z těchto společností je Fruněk INOX s.r.o., která se může pyšnit pestrou škálou služeb, mezi nimiž najdete například broušení odlitků, řezání či svařování, a bohatou nabídkou produktů, jako jsou roury, kulatiny či jekly. Fále nabízí kompletní servis v oblasti nerez. Tato firma vám zabezpečí vše, a to od nákupu materiálu, přes zpracování ve výrobě, až po jeho dopravu do vaší firmy.

Firma Fruněk INOX s.r.o. vám garantuje dlouhodobě nízkou cenu, která potěší ne jednoho zákazníka. Broušení odlitků vás tak nemusí vyjít draho. Navíc vám nabízí rychlé zpracování zakázky a dopravu vlastním autem na místo určení. Spolehlivost a profesionální přístup jsou u tohoto výrobce samozřejmostí.

Teória čínskej medicíny

Posted in Služby

Teória čínskej medicíny zahŕňa veľké množstvo vedomostí, na základe ktorých je vybraný niektorý z konkrétnych liečebných postupov (akupunktúra, fytoterapia, masáž, cvičenie ...). Základná teória zahŕňa poznania toho, ako organizmus funguje v normálnom stave, ako vznikajú poruchy, aké sú ich príčiny a ako sa prejavujú a akým spôsobom je možné odstrániť.

Vylečte své akné pomocí čínské medicíny

Posted in Služby

Spousta lidí se v současné době potýká s problémem jménem akné. Nevzhledně vypadající hnisavé defekty na obličeji se objevují zejména u mladých lidí, kteří důsledkem toho ztrácí sebevědomí. Touto cestou si lidé deformují také svou psychiku. A také psychika má velký vliv na vznik pupínků na obličeji. Pokud člověk docílí vnitřní rovnováhy, zmizí také neestetické defekty na obličeji. Dále je potřeba upravit stravu, protože nesprávná strava také způsobuje bílé pupínky na obličeji.

Nová víceúčelová hřiště

Posted in Služby

Moderním sportovním areálem je víceúčelové hřiště, jehož výstavba se realizuje ve školních i veřejně přístupných prostorech. Toto hřiště slouží k provozování celé řady sportů. Můžete si zde zahrát volejbal, malou kopanou, házenou, tenis a další míčové hry. Uplatnění je opravdu široké. Základním vybavením takového hřiště jsou branky, basketbalové koše a další herní prvky, které uživatelům dává širokou variabilitu.