Někdy je potřeba na chvíli vypnout a odpočinout si

Posted in Služby

Máte pocit, že vás všechno ubíjí a vše na vás padá? Jste vystresovaná a nevrlá? A co takhle si udělat pěkné odpoledne s kamarádkami, kdy si každá vytvoříte svůj vlastní šperk, vypijete u toho trošku vína, popovídáte o životě a uvolníte se? Stačí k tomu odejít z práce o 2 hoďky dřív, koupit ve vinárně víno, pár korálků a podívat se na korálkové návody na internetu. Najdete jich určitě spoustu, protože korálkových nadšenkyň je opravdu spoustu.

stres

Manažerem nanečisto? Ano!

Posted in Služby

Pokud jste si jako malý doma moc svých rodičů neužili, protože byli stále v práci, tak poslední, na co při výběru práce myslíte, je manažerská pozice. Ale ona každá mince má dvě strany a u manažera tomu není jinak. Vyzkoušejte si práci manažera nanečisto a uvidíte.

 

Nápojové automaty

Nápojové automaty na koupalištích

Posted in Služby

Nápojové automaty

Letní sezóna se pomalu blíží a jako majitel koupaliště byste měl rozmýšlet nad tím, jak vylepšit své služby. Velké oblíbenosti se v horkých dnech těší nápoje. Pokud máte problém s dlouhými frontami u bufetu, můžete nainstalovat do prostorů koupaliště nápojové automaty. Díky nim se zmenší fronty a zvýší spokojenost návštěvníků. Kdy byste měli investovat do nápojových automatů?

Rekonstrukce bytových jader

Posted in Služby

Bytová jádra byla velice oblíbená při stavbě panelových domů v období komunismu, protože tyto prefabrikované celky velice urychlovaly a zjednodušovaly průběh stavby. V dnešní době se bytová jádra nahrazují zděnou koupelnou s toaletou, přičemž je nutné provést odbornou rekonstrukci. Na trhu existují firmy, které se specializují přímo na rekonstrukce bytových jader. Díky využití jejich služeb je rekonstrukce provedená v co nejkratším čase a s nejnižšími možnými náklady. Firma se postará o vše, od zpracování návrhu a vizualizace, přes řemeslnické práce až po závěrečný úklid před předáním.

S námi pochopíte firemní finance

Posted in Služby

Protože finance jsou obor, který je hodně složitý, tak ne každý mu úplně rozumí. Ovšem pokud podnikáte, tak finance jsou to první, na co byste měli myslet a mít v pořádku. Proto existuje služba se jménem finanční analýza firmy, která vám pomůže analyzovat jak současný stav, tak i odhady a predikce do budoucnosti.

Bezkontaktní platební karty nyní hýbou světem.

Posted in Služby

Ano, je to tak. Oblast bankovnictví se snaží stále více a více usnadnit práci zákazníkům, a tak jsme se dočkali i bezkontaktních platebních karet. Kartu stačí jednoduše přiložit k terminálu a nákup zaplatíte během několika sekund. Pokud nákup přesáhne hodnotu 500,-, terminál po vás bude vyžadovat pro vložení heslo. Z bezpečnostních důvodů se tak může náhodně stát i při nákupu pod 500,-. Ovšem k tomu všemu potřebujete plastovou debetní kartu. A protože dnes již není problém s potiskem plastu, můžete si vybrat svůj vlastní motiv, který budete mít na své kartě.