Nápojové automaty na koupalištích

Posted in Služby

Nápojové automaty

Letní sezóna se pomalu blíží a jako majitel koupaliště byste měl rozmýšlet nad tím, jak vylepšit své služby. Velké oblíbenosti se v horkých dnech těší nápoje. Pokud máte problém s dlouhými frontami u bufetu, můžete nainstalovat do prostorů koupaliště nápojové automaty. Díky nim se zmenší fronty a zvýší spokojenost návštěvníků. Kdy byste měli investovat do nápojových automatů?

Péče o nápojový automat

Když už investujete do nápojového automatu, musíte se o něj náležitě starat. Zanedbaný automat vyvolá v návštěvníkovi pocit nedůvěry. A to přece nechcete.

Nápojový automat by měl být umístěn na místě, kde nesvítí slunce a kde nedosáhne voda. Přípojka by se neměla nacházet na slunci, ani u vody, protože poté by mohlo dojít k porouchání automatu. To by pro vás byla pouze další nákladná položka.

Nápojové automaty by měly být neustále čisté, protože čistota symbolizuje zdravotní nezávadnost. Při teplotě 30 °C by se mohly v automatu rychle rozmnožit bakterie, čímž byste mohli znepříjemnit pobyt na koupališti ne jednomu návštěvníkovi.

Výhody nápojových automatů

$1·        zmenší se fronty u bufetu

$1·        pestrá škála nápojů

$1·        horké i studené nápoje

$1·        snížení nákladů

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit