Aktualizujte svou strategii s profesionály

Posted in Služby

Vaše společnost se řídí jistou strategii, ale nějak to nefunguje tak, jak byste chtěli? Co když vaše strategie podniku není správná? Potom potřebujete odbornou pomoc. Neváhejte a kontaktujte pana Jiřího Jemelku, který vám pomůže sestavit novou, propacovanou strategii, která bude fungovat. Získáte tak nové zakázky, klienty a vaše firma se bude posunovat na pomyslném žebříčku trhu.

Kupujte čistící prostředky online

Posted in Firmy

Nakupování v drogerii je pro někoho nepříjemná záležitost. Brodit se v nepřeberném množství čisticích prostředků není žádná zábava. Proto není nic jednoduššího než nakupovat čistící prostředky na internetu. Potěší vás příjemné internetové ceny a také skutečnost, že máte velké množství produktů na jednom místě. K dostání jsou saponáty, dezinfekce, hadry, houby, smetáky, pytle na odpad, repelenty a spoustu dalších.

Autobusové zastávky - nezvyklé místo setkávání

Posted in Služby

Známe to všichni. Minuty ubíhají pomaleji a pomaleji, pokaždé, když se podíváme na hodinky, tak se neposunou ani o minutu. A stále čekáte a čekáte. A váš autobus stále nepřijíždí. A proto existují autobusové zastávky, které vám mají aspoň částečně ulehčit čekání. Když už máte čekat, tak se aspoň posaďte. Pokud prší, tak budete rádi za každý suchý kousíček nad hlavou.
Některé společnosti využívají autobusové zastávky pro svou reklamu. Ať už ve formě svítících ploch, které na vás blikají i v noci, nebo celkové vzezření zastávky (například zastávka ve tvaru plechovky apod). Ano, jedná se o neobvyklou formu reklamy, ale velmi oblíbenou.

Nerez od Fruňka

Posted in Služby

Na trhu existuje jen málo firem, které snoubí vysokou kvalitu nabízeného sortimentu a služeb s příjemnou cenou. Jednou z těchto společností je Fruněk INOX s.r.o., která se může pyšnit pestrou škálou služeb, mezi nimiž najdete například broušení odlitků, řezání či svařování, a bohatou nabídkou produktů, jako jsou roury, kulatiny či jekly. Fále nabízí kompletní servis v oblasti nerez. Tato firma vám zabezpečí vše, a to od nákupu materiálu, přes zpracování ve výrobě, až po jeho dopravu do vaší firmy.

Firma Fruněk INOX s.r.o. vám garantuje dlouhodobě nízkou cenu, která potěší ne jednoho zákazníka. Broušení odlitků vás tak nemusí vyjít draho. Navíc vám nabízí rychlé zpracování zakázky a dopravu vlastním autem na místo určení. Spolehlivost a profesionální přístup jsou u tohoto výrobce samozřejmostí.

Jak vybrat novou svářečku?

Posted in E-shopy

Plánujete koupi nové svářečky? Nemůžete se vyznat v bohaté nabídce svářeček na trhu? Přemýšlíte, která svářečka je vhodná na ocel a která na hliník? Je lepší investovat do svářečky TIG či MMA? Na tyto otázky vám v dnešním článku odpovíme.

Rekonstrukce bytu se specialistou

Posted in Firmy

Propočítali jste si už veškeré náklady na rekonstrukci svého bytu? Celou přestavbu je třeba velice dobře naplánovat, promyslet a spočítat si veškeré náklady, jež mohou nastat. Pokud si sami na takovou rekonstrukci netroufáte, je vhodné využít pomoci specializované firmy, která takové rekonstrukce bytů provádí.

A jak taková rekonstrukce za pomoci odborníků vypadá? Nejprve jsou odsouhlaseny návrhy na rekonstrukci, sepsány veškeré potřebné dokumenty a zajištěno stavební povolení. Samotná rekonstrukce pak probíhá podle realizačního plánu, jehož dodržování je kontrolováno během pravidelných kontrol.