Teória čínskej medicíny

Posted in Služby

Teória čínskej medicíny zahŕňa veľké množstvo vedomostí, na základe ktorých je vybraný niektorý z konkrétnych liečebných postupov (akupunktúra, fytoterapia, masáž, cvičenie ...). Základná teória zahŕňa poznania toho, ako organizmus funguje v normálnom stave, ako vznikajú poruchy, aké sú ich príčiny a ako sa prejavujú a akým spôsobom je možné odstrániť.

Zdravá výživa v eshopu?

Posted in E-shopy

Také jste se nechali strhnout trendem provozování zdravého životního stylu, který souvisí především se zdravým stravováním? Ano, tak jistě víte, že takové stravování není vůbec nic levného. Bio potraviny a jiné výrobky prospěšné pro Vaše zdraví můžete nakupovat i v běžném supermarketu. Zde ovšem není nabídka takového sortimentu příliš široká a pestrá. Proto radši volím návštěvu specializovaného obchodu, tedy zdravé výživy. A pokud jste člověk velmi zaneprázdněný, existuje možnost objednat si zdravé produkty s donáškou až přímo k Vám domů. Pro takovéhle účely slouží zdravá výživa eshop.

Jak funguje sítotisk?

Posted in Firmy

Sítotisk je tisková technologie, která se již řadí mezi tradiční technologie potisku. Využívá se zde takzvaného síta, které je napnuté na hliníkovém rámu, přes tuto síťovinu je pak nanášena barva na požadovanou látku. Princip sítotisku funguje na bázi nasvícení grafiky pomocí speciální světlocitlivé emulze, lze ním potisknout všechny běžné materiály jako kov, plast, kůži, sklo, keramiku, papír, textil i další. Předností sítotisku je stálost a trvanlivost barev a také velice přjemná cena. K nám přinesl tuto techniku jako první už Tomáš Baťa. Setkat se s ní můžete dnes v každé profesionální tiskárně.

Sekačky John Deere

Posted in Vše pro zahradu

Přemýšlíte nad koupí kvalitní sekačky? Hledáte bohatou nabídku, ze které si můžete vybrat právě tu dokonalou podle vašich požadavků? Obraťte se na značku John Deere. V současné době je tato firma jedním z největších světových výrobců zemědělské techniky. Velmi oblíbené jsou sekačky John Deere, kde si můžeme vybrat dále ruční sekačky, skarfikátory, samojízdné sekačky, ale v nabídce jsou i komunální traktory, čelní žací stroje nebo užitková vozidla.

Kupujete nové pneu?

Posted in Firmy

Důkladné a správné vyvážení pneumatik je chrání před předčasným opotřebením a zároveň chrání i mechanické části zavěšení kol, řídících a brzdných systémů. Pokud jedna část kola je lehčí nebo těží než ta druhá, nefunguje kolo jako vyvážený celek. Udržování pneumatik vám pomůže i odborné poradenství, které poskytuje mnoho společností i v okolí Zlína. Nabízejí velký výběr značkových zimních ale i letních pneumatik s profesionálním zákaznickým servisem s dlouholetou praxí a doporučením spokojených zákazníků. Nejen pro osobní auta ale i traktorové pneu.

Vitrína - prezentace vaší firmy

Posted in Firmy

Myslíte si, že jste už vyčerpali všechny možnosti, jak představit svou firmu a výrobky široké veřejnosti? Máte už ve městě i reklamní vitrínu? Pokud ještě ne, pak byste měli její pořízení zvážit. Reklamní vitríny jsou elegantní, reprezentativní, odolné vůči povětrnostním vlivům a mají pevnou konstrukci. Vitrínu je možné nainstalovat prakticky kdekoliv – na volném prostranství, v centru města i zastávek.